سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 10:13

مدارس شمال تهران زیباسازی شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصر اقتصاد: رسیدگی به وضعیت مبلمان و حذف زوائد فیزیکی فضای داخل حیاط مدارس منطقه 3  اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، اکبر مرجانی رییس اداره ی زیباسازی این منطقه در این خصوص گفت: رسیدگی به وضعیت مبلمان و فضای داخل مدارس دولتی ، پاکسازی نقاشی‌های دیواری فرسوده و قدیمی مدارس نیز از جمله عملیات‌های زیباسازی در محوطه داخلی مدارس است.

وی افزود: پیرایش و حذف زوائد فیزیکی و بصری نما، شستشو و پاکسازی نماها، رسیدگی به وضعیت مبلمان شهری، آسیب شناسی و رفع نواقص سرویس های بهداشتی و پل های عابر پیاده، نور پردازی بناها از فعالیت های زیباسازی در معابر شهری منتهی به مراکز آموزشی است.  

مرجانی درخصوص تامین امکانات بهداشتی در مراکز تحصیلی و آموزشی نیز خاطرنشان کرد: همکاری در نگهداشت سرویس های بهداشتی، رنگ آمیزی درب های ورودی و المانهای حیاط مدارس دولتی، ترمیم و مرمت و تجهیزات ورزشی و شستشو و پاکسازی نما در محوطه مدارس اجرا می شود.

وی همچنین از شستشوی جداره ها و دیوارها و تابلوهای سر درب مدارس خبر داد و تصریح کرد: مدارس شاهد فتح،حضرت زینب(س)،آئین روشن و شهید مفتح از جمله مراکز آموزشی بودند که پاکسازی شدند.

خواندن 623 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395