سه شنبه, 26 تیر 1397 ساعت 16:54

اطلاعات تکميلي

  • با ورود وزارت کشور صورت می‌گیرد؛

بازگشت پروژه های عمرانی کرمانشاه به چرخه تولید

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

عصر اقتصاد: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: به جهت احترام به مطالبه عمومی مردم کرمانشاه در مورد پالایشگاه آناهیتا، وزارت کشور به این موضوع ورود پیدا می کند و در همين راستا از ظرفيت هاي رئيس جمهور و معاون اول براي حل مشكل اين پروژه استفاده خواهيم كرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ بابك دين پرست در جلسه پيگيري ويژه پروژه آناهيتا كه به رياست استانداركرمانشاه برگزار شد افزود: براي رفع مشكلات 4 پروژه مهم در استان كرمانشاه از جمله كارخانه اسيدسيتريك، پروژه كاغذ سازي بيستون، كارخانه كاغذ غرب و پالايشگاه آناهيتا اين پروژه ها به وزارت كشور ارجاع شده و در همين راستا ديروز اولين جلسه بررسي اين پروژه ها با حضور مسئولين كشوري در وزارت كشور برگزارشد.

وي در خصوص پروژه اسيدسيتريك كرمانشاه اظهار داشت: با توجه به برنامه هايي كه در دست اجرا داريم اين پروژه مي تواند به چرخه توليد بازگردد و براي اجراي آن مي توانيم اين پروژه را به بخش خصوصي واگذار كنيم.

وي در ادامه به مشكلات پروژه كاغذ سازي بيستون اشاره كرد و بيان داشت: از دیدن اين واحد راکد صنعتی کرمانشاه متاسف شدم زيرا حدود 5 سال است كه تجهيزات آن با اين همه ثروت رها شده است.

 دين پرست با بيان اينكه براي اجراي اين پروژه به 80 ميليارد تومان نياز داريم، گفت: طبق مصوبات صورت گرفته بايد 20 ميليارد تومان آن از محل تسهيلات بانك صنعت و معدن و 60 ميليارد تومان ديگر نيز توسط شستا پرداخت شود لذا ما تلاش داريم كه اين مصوبات هر چه سريعتر محقق شود و با توجه به برنامه ريزي هاي صورت گرفته بدون ترديد اين پروژه به چرخه توليد و اشتغال بازخواهد گشت.

خواندن 667 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395