سه شنبه, 03 مهر 1397 ساعت 18:00

صنعت پتروشیمی ایران جایگاه مناسبی در بازارهای دنیا دارد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: هم اکنون صنعت پتروشیمی ایران حضور مناسبی در بازارهای جهانی دارد و توانسته‌ایم محصولاتمان را با کیفیت مناسب عرضه کنیم.

به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، فرناز علوی در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاستگفت: انتظار داریم جایگاه صنعت پتروشیمی ایران با توجه به منابع هیدروکربوری موجود در کشور حفظ شود و در آینده نیز حضورمان در بازارهای جهانی گسترده‌تر باشد.

وی با اشاره به سرمایه‌گذاری‌هایی که بخش خصوصی در این صنعت آغاز کرده است، افزود: با تنوع محصولات می‌توانیم در بازارهای بیشتری از جمله کشورهای آفریقایی و آمریکای جنوبی نیز حضور داشته باشیم و زنجیره‌های بازرگانی را گسترش دهیم.

مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی صنایع پتروشیمی درباره اهمیت دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست نیز گفت: این نمایشگاه جایگاهی است که صنایع بالادست (تامین‌کننده) و پایین دست (مصرف‌کننده) در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند تا مسائل و نیازهای خود را مطرح و افزون بر آن ارتباط بازرگانی بهتری با هم برقرار کنند.

علوی تصریح کرد: انتظار داریم در این نمایشگاه، با حضور فعالان جهانی، بتوانیم ضمن ایجاد امکان تعاملات حضوری بین مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، شاهد تبادل تجربه‌ها و استفاده از توانمندی‌های موجود در بخش‌های مختلف باشیم.

منبع: شانا

خواندن 139 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395