سه شنبه, 13 آذر 1397 ساعت 10:17

تهران میزبان بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللي چاپ و بسته بندی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللي چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته که یکی از بزرگترین رویداد نمایشگاهی حوزه صنعت چاپ در منطقه خاورمیانه است،با حضور صدها شرکت داخلی و خارجی از 22 تا 25 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

عصراقتصاد:  بیش از 445 شرکت کننده داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و 12 کشور خارجی حضور دارند.

احمد ابوالحسنی رئیس ستاد برگزاری این نمایشگاه امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان این مطلب گفت:در این نمایشگاه 400 شرکت داخلی از جمهوری اسلامی ایران و 45 شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، سوئد، آلمان، فرانسه، چین، ترکیه و کره جنوبی حضور و مشارکت دارند و نوین ترین تولیدات و خدمات خودشان را ارائه می کنند.

وی افزود: شرکت های داخلی و خارجی حاضر در بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللي چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته ؛جدیدترین و نوین ترین دستگاههای چاپ،دستگاه های بسته بندی،دستگاه ها و تجهیزات کد گذاری، دستگاه های پلمپ صادراتی و کالاها و اجناس مخصوص بسته های داخلی و صادراتی را به نمایش می گذارند.

رئیس ستاد برگزاری بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللي چاپ و بسته بندی اضافه کرد: این شرکت ها همچنین روش های نوین بسته بندی کالا برای جذب مخاطبان و بازارهای صادراتی را نیز به نمایش می گذارند.

ابوالحسنی خاطرنشان کرد: در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه چاپ، یک همایش علمی و چهار کارگاه تخصصی در زمینه های مختلف صنعت چاپ و بسته بندی و نقش و جایگاه مهم آن در توسعه صنعتی و صادراتی کشور برگزار می شود.

وی اضافه کرد : همزمان با برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت چاپ،نخستین همایش بین المللی صنعت چاپ نیز در سالن شماره دو نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود و در آن شخصیت هایی از کشورهایی کره جنوبی، چین و تایوان و همچنین برخی از مقامات کشورمان و شخصیت های علمی سخنرانی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه در طول چهار روز برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی چاپ، چهار هیئت تجاری و بازرگانی از کشورهای افغانستان، عراق، چین، کره جنوبی و تایوان از نمایشگاه بازدید کنند و با شرکت های ایرانی وارد مذاکرات تجاری و اقتصادی می شوند.

رئیس ستاد برگزاری بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللي چاپ و بسته بندی گفت: 30 درصد از فضای نمایشگاه امسال در اختیار بخش ماشین‌آلات چاپ ، 40 درصد در اختیار ماشین آلات بسته‌بندی و 35 درصد نیز در اختیار دیگر بخش های مرتبط قرار خواهد گرفت.

وی افزود: ماشین‌آلات صنعت چاپ بسیار سنگین و دارای قطعات و بخش های بسیاری است و نمی‌توان آن را در مدت کوتاهی سرهم کرد، اما با این وجود در نمایشگاه امسال شاهد حضور تعداد زیادی از آنها هستیم.

ابوالحسنی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ؛ ارائه جدیدترین خدمات و محصولات در جهت حمایت از تولید داخل، حمایت از صنایع داخلی و انتقال دانش و تکنولوژی است.

گفتنی است بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللي چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته از 22 تا 25 آذرماه هر روز از ساعت 9 تا 17 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است
خواندن 986 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395