دوشنبه, 10 دی 1397 ساعت 11:49

فراکسیون شفاف سازی آماده همکاری با بنیاد مستضعفان است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 رییس فراکسیون شفافیت مجلس ضمن تقدیر از تمایل بنیاد مستضعفان برای شفاف سازی عملکرد این بنیاد، گفت: این فراکسیون آماده همکاری جهت ارتقای شفافیت نظام مند بنیاد مستضعفان است.

«محمود صادقی» - دوشنبه- در توییتی نوشت: فراکسیون شفاف سازی طی نامه ای، ضمن تقدیر از ابراز تمایل بنیاد مستضعفان برای شفاف سازی عملکرد خود، اطلاعات ارائه شده را مورد ارزیابی قرار داد و با ارائه 'نظرات اصلاحی' و 'پیشنهادهای سیاستی'، آمادگی خود را برای همکاری جهت ارتقای شفافیت نظام مند بنیاد اعلام کرد.
همچنین صادقی در توییتی دیگر نوشت: پیرو تذکر شفاهی اینجانب در جلسه علنی مورخ دوم آبان ماه مجلس مبنی بر ضرورت اهتمام ویژه و التزام عملی دستگاه های تحت نظر رهبری به بیانات ایشان درخصوص اصل شفافیت به مثابه یک حق برای مردم، بنیاد مستضعفان طی نامه ای ضمن استقبال از این تذکر گزارشی از عملکرد خود را ارائه کرد.
در این نامه که خطاب به رییس فراکسیون شفاف سازی نوشته شده ، تاکید شد: بنیاد مستضعفان، شمه ای از گزارش عملکرد بخش های اجتماعی و اقتصادی بنیادی در حوزه های خدمات، سلامت، معیشت و فرهنگ را به این فراکسیون ارائه کرد.

منبع: ایرنا
خواندن 928 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395