چهارشنبه, 19 دی 1397 ساعت 14:44

اطلاعات تکميلي

  • در حاشیه روز سوم نمایشگاه ملی فولاد عنوان شد؛

بومی سازی سکوی پرتابی برای صادرات خدمات مهندسی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
 عصراقتصادما اگر بتوانیم خط تولید بسازیم و در قالب شرکت های ای پی سی (EPC) خدمات ساخت قطعات و خدمات مهندسی ارائه دهیم، می توانیم برای کشورهای های منطقه این خدمات مهندسی را تامین کنیم.

مهندس سید رسول خلیفه سلطانی دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در خصوص مشارکت شرکت ها و تولیدکنندگان فولادی در این جشنواره گفت: مشارکت شرکت ها عالی بوده است. هدف انجمن توسعه بومی سازی تکنولوژی و ساخت قطعات و تجهیزات است. همچنین قصد داریم بازار سازندگانی داخلی که به هر صورت در حال ساخت و ارائه خدمات هستند را بزرگتر کنیم و اگر به صورت کمرنگ و گمنام در حال تولید هستند آنها را به شرکت ها بشناسانیم تا به این ترتیب همه بدانند که این شرکت ها توانمند هستند و به لحاظ اقتصادی و با حجم بیشتر و کاراتر به کار خود ادامه دهند.

وی با بیان اینکه بومی سازی می تواند سکوی پرتابی برای صادرات خدمات مهندسی ایران باشد تصریح کرد: بخشی از بومی سازی و توسعه تکنولوژی همین است. ما اگر بتوانیم خط تولید بسازیم و در قالب شرکت های ای پی سی (EPC) خدمات ساخت قطعات و خدمات مهندسی ارائه دهیم، می توانیم برای کشورهای های منطقه این خدمات مهندسی را تامین کنیم.

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران افزود: امسال عمدتا محصولات، قطعات و مواد اولیه ای که در صنعت فولاد مورد نیاز است را داریم. حتی در سال دیگر نیز قصد داریم در زمینه محصولات مرحله بعد از تولید فولاد نیز فعالیت کنیم که متاسفانه از حوصله و وقت جشنواره و نمایشگاه امسال خارج بود.
خواندن 244 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395