شنبه, 10 تیر 1396 ساعت 12:56
کد خبر: 13628

اطلاعات تکميلي

  • واعظی :

هجمه‌ها به رییس جمهور پس‌لرزه‌های انتخابات است/ سیاست جدی دولت آرام شدن فضای کنونی کشور است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

وزیر ارتباطات با بیان اینکه هجمه‌ها و توهین‌ها به رئیس جمهور پس‌لرزه‌های انتخابات است، تاکید کرد: سیاست جدی دولت آرام شدن فضای کنونی کشور است تا ابتدای دولت دوازدهم بتواند با قدرت و قوت سیاست‌های اعلامی خود را اجرایی کند.

سید محمود واعظی در رابطه با هجمه‌ها و توهین‌هایی اخیر نسبت به رییس جمهور گفت: چندی پیش انتخاباتی برگزار شد و این هجمه‌ها و توهین‌ها پس‌لرزه‌های آن انتخابات است.

او با بیان اینکه ما امیدواریم این پس‌لرزه‌ها پایان یابد، اظهار داشت: باید بدانیم که فصل رقابت‌های انتخاباتی پایان یافته و باید به سمت و سوی همکاری و رفاقت حرکت کنیم.

وزیر ارتباطات با بیان اینکه دولت و کشور نیازمند آرامش است، تصریح کرد: این هجمه‌ها، درگیری‌ها و اختلافات به هیچ وجه به نفع دولت، مردم و کشور نیست. سیاست جدی دولت آرام شدن فضای کنونی کشور است تا ابتدای دولت دوازدهم بتواند با قدرت و قوت سیاست‌های اعلامی خود را اجرایی کند.

واعظی افزود: مجموعه دولت درصدد است بتواند در دولت دوازدهم ماموریت و خواستی را که مقام معظم رهبری و مردم از دولت توقع دارند را اجرایی کرده و بتواند برای آن برنامه‌ریزی کند. 

منبع : ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399