پنج شنبه, 30 آذر 1396 ساعت 14:00
کد خبر: 26109

وزارت دفاع در روستای زلزله زده قلعه داری کرمانشاه50 واحد مسکونی احداث می کند

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اعلام کرد که این وزارتخانه 50 واحد مسکونی در روستای زلزله زده 'قلعه داری' کرمانشاه احداث خواهد کرد.

 امیر سرتیپ امیر حاتمی روز پنجشنبه در بازدید از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه گفت: تمام تلاش خود را به کار می گیریم که این واحدها با رعایت استانداردهای مورد نظر در کمترین زمان ممکن ساخته و به آسیب دیدگان زلزله تحویل داده شود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح همچنین در بازدید از روستای زلزله زده 'شنغال خالدی' کلنگ احداث مسجد شهدای وزارت دفاع در این روستا را به زمین زد.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به منظور بازدید از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه صبح امروز پنجشنبه به این استان سفر و در معیت استاندار کرمانشاه از کارگاه ساخت کانکس در پادگان ابوذر بازدید کرد.
حضور در مراسم چهلمین روز درگذشت جانباختگان زلزله کرمانشاه و همچنین شرکت در شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان سرپل ذهاب از دیگر برنامه های امروز وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در سفر به استان کرمانشاه است. 
زمین لرزه 7.3 ریشتری 21 آبان در 11 کیلومتری بخش ازگله، 32 کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه تاکنون 620 کشته و 12 هزار و 386 مصدوم داشته است.
این زلزله به 10 شهرستان و یک هزار و 930 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرده و براساس ارزیابی های صورت گرفته حدود 90 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی نیز آسیب کلی و جزئی دیده است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399