چهارشنبه, 07 خرداد 1399 ساعت 14:43

مجمع 8 خردادماه 99

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت عطرين نخ قم - نماد: نطرين(نعطرين)

مدیر دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مردم به رستوران‌هایی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند، مراجعه کنند.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۱۴۱ هزار و ۵۹۱ نفر به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۵۶ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۷ هزار و ۵۶۴ نفر رسید.

گروه سایبان - به نظر می رسد که بیمه ما در سال جاری اولین شرکتی است که آماده برگزاری مجمع سالانه می شود .

دقایقی پیش زمین لرزه ای به بزرگی 4 ریشتر در عمق 12 کیلومتری زمین تهران را لرزاند.

پادگان ۰۶ ارتش در محدوده خیابان پاسداران، با توافقی که میان شهرداری و ارتش انجام شد قرار است به بوستانی ۳۵ هکتاری تبدیل شده و با هدف رفع کمبود فضای عمومی در این منطقه، در اختیار مردم قرار گیرد.

چهارشنبه, 07 خرداد 1399 ساعت 13:23

همتی: تورم را روی ۲۲ درصد کنترل خواهیم کرد

رئیس کل بانک مرکزی از کنترل تورم بر عدد ۲۲ درصد تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در بازدید از تأسیسات و عملیات دو انبار نفت ارومیه و ستاد منطقه گفت: زیرساخت‌های مطلوبی از نظر فنی در پروژه احداث انبار نفت جدید ارومیه ایجاد شده و با تکمیل نهایی این پروژه تا پایان امسال، انبار نفت شهید حاج قاسم سلیمانی به هاب صادراتی سوخت در کشور تبدیل می‌شود.

چهارشنبه, 07 خرداد 1399 ساعت 13:08

عبور مصرف روزانه برق از مرز ۴۸ هزار مگاوات

میزان مصرف برق کشور که از ابتدای اردیبهشت امسال روندی صعودی یافته است همچنان در این مدار قرار دارد به گونه‌ای که دیروز به بیش از ۴۸ هزار مگاوات رسید.

یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه ارزیابی کلیت بازار نشان‌دهنده تداوم روند صعودی است، گفت: براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته به نظر می‌رسد شاخص بورس تا پایان سال ۹۹ به کانال دو میلیون واحد ورود خواهد کرد.

صفحه 1 از 5013

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399