سه شنبه, 23 بهمن 1397 ساعت 08:42
کد خبر: 53253

اگر دیزی نرسد...

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شب یکشنبه 21 بهمن، بعدازادای تکبیرهای سالگرد انقلاب پای کامپیوتر نشستم ودریکی ازگروه های اجتماعی که ترکیبی ازدوستان عالم وخوش کلام تشکیل می شود به گپ وگعده نشتیم.

ابتداشوخی ها وطنازی هایی درمورد راهپیمایی 22بهمن کردیم که دوستان سراغ ساندیس های فرضی طعنه زنان به راهپیمایی ها ومراسم انقلابی راگرفتندکه با توجه به ذوق مازانی عرض کردم که دراین سرما کسی ساندیس نمی خورد و فردا همه با شیرکاکائو داغ پذیرایی خواهند شد که توسط کارخانجات لبنیاتی تامین می شود.
چرا که این حضرات وقتی به تعهدات خودشان هم پایبند نیستند ومحصولاتشان رابه هرقیمتی که بخواهندمی فروشند، حداقل ازطریق شیرکاکائوی داغ از مردم دلبری می توانند کنند.
پیشنهاد مقبول برخی دوستان بود و داشت موضوع محور صحبت ها می شد  که یادم افتاد چند هفته پیش درهمین جمع تعدادی ازاعضا وعده دیزی بعد از راهپیمایی را در خیابان شهید کلانتری داده بودند؛ متاسفانه یادآوری و تاکید برای احقاق حقوق به جایی نرسید و بعد از راهپیمایی هم به دیزی سرای معهود رفتم و خبری از وعده دهنده ها نبود ، لذا بنده هم تصمیم گرفتم در چند فاز افشاگری کنم.
شما خوانندگان عزیز در جریان باشید که اگر تا آخر این هفته دیزی نرسید اسامی گروه و افراد خلف وعده کرده را افشا خواهم کرد.

مازان

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399