یکشنبه, 08 ارديبهشت 1398 ساعت 08:46
کد خبر: 55727

اندر احوالات انقلابیون بعد از انقلاب

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 بعضی از حضرات روشنفکر هستند که به قول استاد بزرگوارم حاج رضا خانی " بعد از شهربانی به انقلاب پیوستند" اما از هوش و زرنگی خوبی برخوردار بودند و در 40 سال انقلاب به خوبی توانستند از فرصت های مختلف سوءاستفاده کنند و خود را به جایی برسانند که در جایگاه سخنگوی انقلاب و انقلابیون قرار بگیرند ( توضیح اینکه ارتش در 22 بهمن 1357 طی اطلاعیه ای اعلام همبستگی با انقلاب ملت کرد اما شهربانی 23 بهمن این کار را کرد و بعضی از دوستان که مازان کم و بیش می شناسد 24 بهمن به بعد انقلابی شدند)

متاسفانه این سخنگویان انقلابی بعد از انقلاب این روزها دوست ندارند از تحولات احتمالی فرضی خودشان عقب بمانند، که مبادا ورق برگردد با آن ها دیرتر از دیگران به تحولات بپیوندند.
همین دغدغه دیر نماندن حضرات را به بلندگوی ترامپ تبدیل کرده است و در تحلیل های خود بیش از آن که به دنبال تقویت اقتدار ملی باشند تلاش می کنند باروت توپ و تشرهای ترامپ و پومپئو را بیشتر کنند.
گرچه به نظر می رسد چنین روشی بیش از ترامپ شمشیر حرامیان سوداگر و رانت خوار داخلی را تیز کند، اما مازان سر پیری وجهه همت خود را بر اصلاح و تقویت اقتدار ملی در برابر ظلمه و اذناب آن گذاشته است.
خوشا روزی که در پایان این جنگ اقتصادی مازان یک دل سیر به حضرات بخندد.
مازان

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399