دوشنبه, 01 مهر 1398 ساعت 14:57
کد خبر: 62024

اطلاعات تکميلي

  • مدیرعامل پتروشیمی نوری در سیزدهمین نمایشگاه ایران پلاست:

پتروشیمی نوری دو محصول جدید تولید خواهد کرد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری با اشاره به وضعیت مطلوب سهام این شرکت در بورس از افزایش ارزش سهام نوری با اضافه شدن دو محصول جدید به سبد محصولات این پتروشیمی در آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، تقی صانعی در دومین روز از «نمایشگاه ایران پلاست»، با اشاره به اتمام اورهال در پتروشیمی نوری گفت: با پایان موفقیت آمیز این اورهال بیش از یک هفته است که وارد مدار تولید شده‌ایم.

وی ادامه داد: این تعمیرات اساسی از قبل هماهنگ شده بود و خوشبختانه با پایان موففیت آمیز تعمیرات و سرویس‌ها به ظرفیت 95 درصد تولید رسیده‌ایم و اکنون روزانه دو هزار تن پارازایلین در پتروشیمی نوری تولید می‌شود که تولید محصولات افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل پتروشیمی نوری همچنین درباره وضعیت سهام شرکت پتروشیمی نوری، اظهار داشت: فعالان بازار سرمایه از خرید سهام نوری راضی هستند و شاهد سوددهی این سهام هستیم و البته این خبر خودش را هم به سهامداران می‌دهم که با آغاز عملیات اجرایی دو پروژه جدید در پتروشیمینوری سوددهی شرکت افزایش پیدا خواهد کرد و طبیعتاً ارزش شرکت نیز افزایش پیدا خواهد کرد.صانعی خاطر نشان کرد: در آینده گازوئیلیورو 5 و یورو 6 به سبد محصولات نوری اضافه خواهد شد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399