سه شنبه, 30 مهر 1398 ساعت 22:00
کد خبر: 63257

مجمع عمومی عادی کشتیرانی با اعتراض برگزار شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد:مجمع عمومی عادی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی با اعتراض شدید سهامداران حقیقی و حقوقی نسبت به صورت های مالی برگزار شد.  اکثر سهامداران از وضعیت صورت وضعیت های مالی ناراضی بودند در بعضی مواقع جلسه ناآرام می شد.

در همین راستا محمدرضا مدرس خیابانی، مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی در خصوص برنامه های آتی این شرکت گفت: یکی از وظایف مدیران این است که برنامه های بلند مدت را برنامه ریزی کنند  با توجه به اینکه این مجموعه قدمت طولانی دارد .

وی ادامه داد: باید این مساله را در نظر داشته باشیم که منافع همه ذینفعان ، منافع دولت است .

مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی با اشاره به اینکه اساسی ترین موضوع شفافیت شرکت است، اظهار کرد: تکلیف ماموریت شرکت ها باید مشخص شود و یکی از اقدامات ماموریت هایی که در شرکت های زیر مجموعه عملیاتی است به طور کامل متمرکز شود .

وی ادامه داد: در حال حاضر شرکت کانتینربر درآمد دارد اما هزینه های مالی ناشی از تامین کشتی ها و شناوری که در سال های گذشته خریداری شده است بر عهده آن شرکت نیست و باید با رعایت منافع همه ذینفعان توجه شود .

مدرس خیابانی با ناقص خواندن ماموریت دو شرکت کانتینری و فله ادامه داد: 95  درصد درآمد  گروه کشتیرانی در اختیار این دو شرکت است که 66 درصد در آمد کل گروه در اختیار شرکت کانتینری و 28 درصد متعلق به فله است .

در این مجمع بعد از استماع گزارش هیات مدیره و بازرسی قانونی و  تصویب صورت های مالی منتهی به 31/03/1398 ، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی ، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار ، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هئیت مدیره و تعیین پاداش هیات مدیره و سایر موارد سود 25 ریالی تقسیم شد.

 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399