شنبه, 28 دی 1398 ساعت 10:36
کد خبر: 66362

آغاز توزیع ۹۰۰ تن ذرت و جو‌ در بین دامداران مناطق سیل‌زده

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از آغاز توزیع ۹۰۰ تن ذرت و جو‌ میان دامداران روستاهای پیرسهراب و عورکی از شهرستان چابهار و زراباد شهرستان کنارک خبر داد.

 به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، حسن عباسی معروفان، مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از مناطق سیل‌زده استان سیستان و ‌بلوچستان بازدید کردند.
وی در این بازدید از آغاز توزیع ۹۰۰ تن ذرت و جو‌ میان دامداران روستاهای پیرسهراب و عورکی از شهرستان چابهار و زراباد شهرستان کنارک خبر داد.
عباسی معروفان خاطرنشان کرد: از این حجم ذرت و جو، ۱۰۰ تن به صورت بلاعوض در اختیار دامداران قرار گرفته است.
وی افزود: توزیع این نهاده ها با هماهنگی وزارت جهاد کشاورزی، وزارت صنعت معدن تجارت، استانداری و فرمانداری‌های مناطق مربوطه و سازمان مدیریت بحران استان انجام شده است.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام همچنین از توزیع ۵۰ تن گوشت قرمز منجمد، میان خانواده های اسیب دیده از سیل سیستان و بلوچستان خبر داد و خاطر نشان کرد: توزیع گوشت میان خانواده‌های اسیب دیده از سیل آغاز شده و همچنان ادامه خواهد داشت.
بر اساس این گزارش، شرکت پشتیبانی امور‌ دام از روزهای اول وقوع سیل در سیستان و بلوچستان اقدام به توزیع اقلام مورد نیاز دامداران کرده است.
منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399