یکشنبه, 27 بهمن 1398 ساعت 16:58
کد خبر: 67335

اطلاعات تکميلي

  • گزارش خبرنگار عصر اقتصاد از مجمع عمومی

افزایش 370 درصدی قیمت «تاپکیش» در یکسال گذشته

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دارندگان درصد سهام شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش (سهامی عام) ساعت 9:30 شنبه مورخ 98/11/26 مجمع عمومی عادی سالیانه را جهت رسیدگی به صورت های مالی و عملکرد شرکت برای سال مالی منتهی به 98/09/30 تشکیل دادند.

به گزارش خبرنگار ما آقای عبدالعظیم قنبریان به عنوان رئیس، جناب آقای حجت آزادبخت به عنوان مدیرعامل و آقایان محسن عدلی و زین العابدین گندمکار به عنوان ناظرین و آقای علی جلالی به عنوان دبیر، هیئت رئیسه مجمع عمومی را تشکیل دادند.
محل برگزاری سالن سپهر هتل بزرگ ارم.

مجمع عمومی پس از استماع گزارش هیئت مدیره و اظهار نظر بازرس قانونی به شرح زیر اتخاذ تصمیم نمود:

1- صورتهای مالی به شرح پیشنهادی هیئت مدیره تصویب گردید.
2- برای هر سهم مبلغ 500 ریال سود تخصیص یافت.
3- موسسه حسابرسی بیات رایان به عنوان بازرس قانونی و روزنامه عصر اقتصاد به عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت در سال مالی جاری انتخاب شدند.
پیام هیأت مدیره
سهامداران گرامی
موجب افتخار است که پس از یک سال تلاش و تکاپو، به یاری و عنایات خداوند متعال، مجالی دوباره یافتیم تا کارنامه تلاشگران شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش را یک بار دیگر تقدیم حضورتان کنیم.
بسیار خرسندیم که با وجود محدودیتها و شرایط خاص حاکم بر اقتصاد جهان و به تبع آن کشور عزیزمان توانسته‌ایم بازده مورد انتظار سهامداران محترم را برآورده نموده و با اتکال به خداوند بزرگ و همراهی شما سهامداران گرانقدر و بهره‌گیری از اراده استوار گروهی و با تلاش جمعی، ضمن حضور فعال در عرصه اقتصادی کشور، ارزش آفرینی برای ذینفعان را از اندیشه به عمل درآوریم و شرایطی را مهیا نماییم تا بتوان در راستای برنامه های استراتژیک شرکت قدم برداشته و به پاس حمایت های جدی صاحبان سهام، خصوصاً شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و با تکیه بر نقاط قوت و تخصص، انعطاف‌پذیری و درک مناسب مدیران اجرائی شرکت در تأمین تجهیزات بانکداری الکترونیک، لوازم جانبی، خدمات پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز شرکت های گروه داده پردازی بانک پارسیان، نقش کلیدی ایفا نموده و از تجارت کسب شده، ارائه خدمات به سایر بانکها از قبیل بانک سامان، پست بانک، پاسارگاد، اقتصاد نوین را نیز در برنامه کاری خود داشته باشیم.
اعتقاد داریم توجه سهامداران محترم شرکت به عملکرد این دوره و ارائه نقطه نظرات ایشان در بهبود هر چه بیشتر عملکرد دوره آتی شرکت مؤثر خواهد بود. انتظار داریم با ارائه پیشنهادات سازنده خود، این مجموعه را یاری نمایند. امید است با حمایت‌ها و راهنمایی‌های سهامداران محترم و با تکیه بر الطاف خداوند متعال، هیأت مدیره بتواند گام های مؤثر و مفیدتری برای رشد و ارتقای شرکت برداشته و اهداف آتی شرکت را محقق نماید.
هیأت مدیره
بهمن ماه 1398
تاریخچه شرکت
شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش (سهامی عام) در تاریخ 1387/06/18 تأسیس و تحت شماره 7414 در اداره صبت شرکتها و مالکیتهای صنعتی و معنوی منطقه آزاد کیش (جهت انجام فعالیت های شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در منطقه) به ثبت رسیده است و در تاریخ 1390/08/01 با تغییر موضوع فعالیتها و درصد و ترکیب سهامداران، جزء مجموعه شرکت داده پردازی بانک پارسیان محسوب می گردد.
مرکز اصلی شرکت طبق اسناد و مدارک ثبتی، جزیره کیش، خیابان سنایی، پشت مجتمع تجاری بانک رفاه، جنب بازار تجاری سابق بهکیش، ساختمان اداری 135 BO، طبقه چهارم شرقی، کد پستی 7941775805 می باشد و طبق قوانین مناطق آزاد فعالیت می نماید. همچنین شرکت بخشی از فعالیت های خود را در تهران شهرک صنعتی پرند انجام می دهد.