سه شنبه, 08 مهر 1399 ساعت 12:13
کد خبر: 76550

اطلاعات تکميلي

  • دبیر انجمن شرکتهای کشتیرانی:

خودتحریمی‌های داخلی دل‌مان را به درد آورده است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دبیر انجمن شرکت‌های کشتیرانی با اشاره به فشار به شرکتهای کشتیرانی از سوی سازمان امور مالیاتی و تامین اجتماعی گفت: خودتحریمی‌های داخلی دل‌مان را به درد آورده است.

مسعود پل‌مه امروز در مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی با اشاره به تلاش‌های بخش خصوصی در حوزه حمل و نقل دریایی گفت: جنگ در این دوره به جنگ اقتصادی تبدیل شده و حتی تعدادی از فعالان دریایی هستند که در حال حاضر از سوی FBI بازداشت شده‌اند.

وی ادامه داد: همچنین برخی کشورهای خلیج‌فارس تعدادی از مدیران ایرانی شرکت‌های کشتیرانی را برای ورود به ایران ممنوع‌الخروج کرده‌اند.

دبیر انجمن شرکت‌های کشتیرانی با تأکید بر اینکه تحریم آمریکا، ما را از پا درنمی‌آورد و ما می‌توانیم تمام تحریم‌های هوشمندانه آمریکا را دور بزنیم، تصریح کرد: از خودتحریمی‌های داخل دلمان به درد آمده است.

پل‌مه با اشاره به فشارهایی که به بخش خصوصی حمل و نقل دریایی از سوی سازمان‌های امور مالیاتی و تأمین اجتماعی وارد می‌شود، افزود: بخش خصوصی برای پایداری کشور در شرایط تحریمی از همه چیز خود گذشته است.

به گفته وی، در حال حاضر صادرات نفت خام و فرآورده‌های نفتی و همچنین واردات کالاهای اساسی ما با حمل و نقل دریایی حاصل اجماع دولت و بخش خصوصی است.

منبع: مهر

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399