یکشنبه, 09 ارديبهشت 1397 ساعت 08:38
کد خبر: 35205

پاداش معوقه بازنشستگان دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای پرداخت می‌شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای از اختصاص حدود ۲۲ میلیارد تومان به عنوان پاداش معوقه سال ۹۵ بازنشستگان این دانشگاه در آینده نزدیک خبر داد.

دکتر صالحی عمران ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: متاسفانه پاداش پایان خدمت بازنشستگان دانشگاه فنی و حرفه‌ای از سال ۹۵ پرداخت نشده، در این راستا  پاداش معوقه این سال به زودی پرداخت خواهد شد. در حال حاضر رییس سازمان برنامه و بودجه دستور پرداخت آن را داده است منتظر هستیم خزانه این اعتبار را پرداخت کند.

وی در ادامه تصریح کرد: مبلغ پاداش معوقه بازنشستگان دانشگاه فنی و حرفه‌ای برای سال ۹۵ مجموعا حدود ۲۲ میلیارد تومان است که به محض پرداخت از سوی خزانه به حساب بیش از ۳۰۰ بازنشسته این دانشگاه واریز خواهیم کرد.

رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای تاکید کرد: پرداخت پاداش معوقه بازنشستگان برای سال ۹۶ نیز بستگی به تصمیم سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت علوم دارد که امیدواریم این بودجه نیز در اختیار دانشگاه قرار بگیرد.

دکتر صالحی عمران در خصوص آخرین وضعیت تخصیص بودجه سال ۹۶ دانشگاه فنی و حرفه‌ای نیز گفت: متاسفانه دانشگاه فنی و حرفه‌ای تنها دانشگاهی است که بودجه آن در سال  گذشته تخصیص کامل نداشته و تنها ۹۰ درصد این بودجه پرداخت شده است و برخلاف قول مسئولان سازمان بودجه و برنامه ریزی کشور این میزان باقی مانده پرداخت نخواهد شد.

منبع: ایسنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395