چهارشنبه, 21 فروردين 1398 ساعت 09:19
کد خبر: 55102

رونق بخش خصوصی با کوبیده اضافه

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

به نظر می رسد اگر بتوانیم سازمان امور مالیاتی و گمرک را تعطیل کنیم و برای هر یک میلیارد تومان ثروت بخش خصوصی یک محافظ مسلح اختصاص دهیم و بانک مرکزی هم فقط به نگهداری موضع خود مشغول باشد مشکلات بخش خصوصی حل خواهد شد و اقتصاد فوق العاده پیشرفته ای را خواهیم داشت البته با یک شرط اضافه و آن اینکه اگر اقشار فرودست نسبت به نگرانی، کمبود و بیکاری اعتراض کردند دولت رأساً پاسخگو باشد و کسی حق تعرض به بخش محترم خصوصی نداشته باشد.

در عین حال بانک مرکزی هم هیچ دخالتی در مورد نرخ سود، تسهیلات و نرخ ارز نداشته باشد البته این فاز اول توسعه خواهد بود و عزیزان بخش خصوصی ر مرحله بعد دیدگاه های خود را در مورد محیط زیست، آبخیزداری، بودجه و سایر مسائل را اعلام خواهند کرد، اما انتظار می رود وزارت کشور و وزارت امور خارجه هر چه سریعتر خود را با الزامات فاز یک هماهنگ کنند.
در واقع کار خیلی ساده است و تنها انتظار این است که در کنار چلوکباب، شیشلیک بخش خصوصی وزارت کشور و وزارت امور خارجه نقش کوبیده اضافه و گوجه کبابی را بازی کنند.

مازان

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399