دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398 ساعت 08:28
کد خبر: 55492

انصاف در قدرشناسی از کارکنان دولت در مناطق سیل‌زده

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در جریان سیل‌های اخیر به نظر می‌رسد از نگاه نمایندگان مجلس، سخنرانان و صدا و سیما به همراه منتقدین شبکه‌های اجتماعی، مردم دو دسته‌اند:

دسته اول که شامل نیروهای مردمی، جهادی، ارتش و سپاه و مردم سیل‌زده منطقه هستند که در امداد و ‌کمک‌رسانی حماسه آفریدند و دسته دوم شامل دولت، کارکنان محلی و نهادهایی هستند که جز بدنه دولت حساب می‌شوند و‌ کلاً افرادی بیخیال، کارشکن، بی‌عرضه و ناتوان از نظر آنها بوده که هیچ کاری برای سیل‌زدگان انجام نمی‌دهند و تمام مشکلات مربوط به غفلت و بی‌توجهی آنان است.
یعنی از دید اینها آب‌رسانی، برق‌رسانی، ارتباطات، ترمیم خطوط گاز، نقل و انتقال‌های مالی، مدیریت شهری، برنامه‌ریزی و توزیع کمک‌ها و امثال آنها خود به خود از زمین روییده است و اینکه در یک ماه گذشته  ادارات مربوطه در آماده باش ۱۰۰درصد هستند، فاقد ارزش و کارایی می‌باشد، اما اگر چند ده نفر از یک شهر در یک منطقه سیل زده نانوایی راه انداخته است، صدهابار گفته و‌ تکرار می‌شود.
البته مازان هم مثل دیگران قدرشناس دسته اول بوده و ارزش والایی برای آن قائل است، اما بی‌مهری به کارکنان و مدیران زحمت‌کش دولت را بی‌انصافی می‌داند.

مازان

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399