شهرداری ها

در ابتدا با توجه به مراجعات زیاد به این منطقه و حساسیت های موجود نسبت به این که روندها درشهرداری منطقه یک الکترونیکی شود کمی تردید داشتیم، هرچند که منطقه یک به جهت فرایندهای شهرسازی و بهره وری درمجموعه پرسنلی و درآمدی یکی از بهترین مناطق است و در ارزیابی…
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران جزئیات طرح غربالگری در پایتخت را تشریح کرد.
رییس شورای شهر تهران گفت:‌ تعداد وسایل حمل و نقل عمومی در شرایط شیوع ویروس کرونا در پایتخت باید افزایش پیدا کند تا شاهد تراکم جمعیت نباشیم.
یکشنبه, 17 فروردين 1399 ساعت 12:37

زباله سوز اهدایی چینی‌ها در راه تهران

شهردار تهران ضمن تشریح اقدامات شهرداری تهران در شرایط کرونایی گفت: خوشبختانه هیچ یک از پاکبانان شهرداری آلوده به کرونا نشدند.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: همزمان با اجرای طرح ملی غربالگری بیماری کووید ۱۹ در سطح کشور، مقرر شد این طرح با استفاده از ظرفیت ۳۵۲ خانه سلامت محلات شهر تهران اقدام شود.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: در حال بررسی علل شلوغی و ازدحام امروز شهر تهران هستیم و در جلسه ستاد مقابله با کرونا در شهر تهران در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد شد.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از افزایش مسافران اتوبوس در نخستین روز هفته با توجه به آغاز فعالیت ادارات و شرکت‌ها خبر داد.
شهردار تهران به مناسبت فرارسیدن سال ۱۳۹۹ خورشیدی و آغاز بهار در پیامی به هموطنان و شهروندان تهرانی ضمن تبریک سال نو، از آنان درخواست کرد که در ایام تعطیلات نوروز به سفر نروند.
مدیرعامل بهشت‌زهرا(س)گفت: براساس تدابیر پیش‌بینی شده اگر لازم باشد درهای بهشت زهرا در پنجشنبه آخر سال بسته خواهد شد.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی گفت: هنوز موفق به تامین ماسک و دستکش برای همکاران‌مان در اتوبوسرانی نشده‌ایم، اما با رایزنی‌های انجام شده امیدواریم در روزهای آینده این مساله برطرف شود.
شهردار تهران درباره احتمال تعطیلی مترو گفت: در خصوص تعطیلی مترو شهرداری به تنهایی نمی تواند تصمیم بگیرد و ستاد ملی مبارزه با کرونا راجع به آن تصمیم نگرفته است.
یکشنبه, 25 اسفند 1398 ساعت 10:11

تکلیف مردم در مورد قرنطینه روشن شود

رئیس شورای شهر تهران گفت: هنوز تعریف مشخصی برای نام قرنطینه نشده است و برای اینکه مردم روشن شوند مسئولان ابتدا قرنطینه را تعریف کنند تا مردم بدانند آیا آیین نامه و اسنادی دارد و وقتی می گوییم قرنطینه می کنیم، یعنی قرار است چه کار کنیم.
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران از احتمال تعطیلی مترو و حمل و نقل عمومی پایتخت در صورت گسترش کرونا ویروس خبر داد.
سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: در پی شیوع کرونا حذف طرح را صلاح نمی‌دانیم چرا که اگر طرح را برداریم استقبال برای استفاده از خودروهای شخصی بیشتر می‌شود. اما از تعطیلی مترو تهران به دلیل شیوع بیماری کرونا استقبال می‌کنیم.
استاندار تهران درباره تعطیلی احتمالی ادارات تهران در پی شیوع کروناویروس گفت: رئیس جمهور هم در هیئت دولت اشاره کرد که بنابر تعطیلی نیست.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران گفت: رفتار شهروندان در رعایت نکات بهداشتی در مترو بهتر شده است.
اعضای شورای شهر تهران جزئیات طرح الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه سوخت‌های زیستی را به تصویب رساندند.
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شهرداری تهران در حال حاضر فقیرترین و بدهکارترین نهاد عمومی غیردولتی است، گفت: شورای شهر ضمن اهتمام به مشکلات شهروندان، مسئول و ناظر اداره صحیح دخل و خرج شهرداری است و در صورت تمدید مهلت پرداخت تا…
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران از تجهیز ۸ سوله مدیریت بحران شهرداری به ۵۰۰ تخت بیمارستانی خبر داد.
مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران، جزییات تسهیلات جدید شهرداری تهران، برای تردد ساکنان محدوده طرح های ترافیکی را ارائه کرد.
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران از راه‌اندازی خدمات‌رسانی آنلاین میادین میوه و تره بار شهرداری تهران و فروشگاه های شهروند طی مدت یک هفته خبر داد.
شهردار تهران اعلام کرد: دورکاری ۳۰ درصد از کارمندان شهرداری تهران تا پایان شرایط بحران ناشی از شیوع ویروس کرونا ادامه دارد.
اعضای شورای شهر تهران در جریان بررسی بهای خدمات بودجه سال ۹۹ شهرداری تهران به افزایش ۲۵ درصدی نرخ کرایه حمل و نقل عمومی رای مثبت دادند.
رئیس شورای شهر تهران جزئیات حضور شهردار تهران در جلسه صبح امروز اعضای شورای شهر را مطرح کرد.
مدیرعامل شرکت شهر سالم از شبانه روزی شدن برخی مراکز درمانی شهرداری تهران خبر داد.
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران از تشکیل ۵ کارگروه مقابله با کرونا ویروس در شهرداری تهران به سرپرستی سازمان مدیریت بحران شهرداری خبر داد.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اعلام اینکه توسعه کیفی و کمی بازارهای میوه و تره بار در سال ۹۹ شتاب می‌گیرد، گفت: با ارزیابی مستمر و منظم عملکرد سازمان، علاوه بر ارتقای کیفیت خدماتی که به مراجعه‌کنندگان به میادین میوه و تره بار ارائه می‌دهیم، نیازمندی‌های شهروندان را…
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از انجام عملیات گسترده ضدعفونی کردن ۲۴۵ میدان و بازار میوه و تره بار پایتخت در اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی کنترل محیطی وزارت بهداشت خبر داد.
مدیر عامل سازمان مدیریت میادین میوه‌و‌تره‌بار شهرداری تهران از توزیع مواد شوینده در چند میدان اصلی خبر داد.
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از ارسال ۲۰ هزار کیت تشخیص کرونا به ایران خبر داد.
صفحه 1 از 31

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399